O witarianach w TVP

O Witarianach w TVP ! 🙂

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/13088268/witarianie

Gratuluję Joasiu.. ale także i gratuluję TVP, że tym razem / wreszcie wzięli jakąś normalną i ogarniętą dietetyczkę, która wiedziała co to takiego “Programowanie Płodowe” – czyli metaboliczne..

Uważam, ze wydźwięk pozytywny i rozsądnie było..

O dziwo nagonki nie zrobili.. nie mówili o “śmierci wegańskich” dzieci, rodziców.. którzy je zagłodzili i innych tego typu bzdurach.. Ech! :-))

Jedyna bzdura to to że napisali na stronie iż jest to jedzenie Produktów zwierzęcych w “naturalnej formie”.. tu chodzi o “PALEO”, a nie o “Witarianizm”..
Ale tam.. kto z redaktorów pisze, i kto z ludzi czyta z uważnością w dzisiejszych czasach! 🙂

 

7 myśli na “O witarianach w TVP

  1. dzięki za zaufanie.. ale tylu jest manipulantów i dojść do słowa nie dają.. chyba za cienki bolek jestem żeby miażdżyc.. choć myślę, że mógłbym zagiąć kilka zadętych nosów..;-)
    .. ale spokojnie, cierpliwości.. na razie radio, internet i te kilka filmików na yt musi wam wystarczyć..
    😉
    Jak wyrobię “normę” 20 lat na witarce to się pojawię..

  2. Dziekuje Wit. Trudno mowic o smierci wegan, kiedy widzi sie Sunnego czy Zuzie 😉 Wydaje mi sie, ze prowadzacy i dietetyczka byli w miare przyjaznie nastawieni, oprocz tych kilku potkniec, ale dla -nich -miesozercow to normalne. Szczerze ? Oczekiwalam dietetyka w stylu DR Kwasniewskiego haha i bylam przygotowana na potyczki slowne. Sandra Wachowicz najpierw my wegusie -witarianie szlaki musimy przetrzec a potem walic prosto z liscia inaczej nam nikt drzwi nie otworzy haha.. Pol godziny to tak akurat aby troszke sie wyspowiadac a nie kilka minutek ;( Ale co tam swiat rusza do przodu. Mowi sie o surojadach 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *