Konsultacje dietetyczno-zdrowotne

Zdrowie to kompleksowa i złożona dziedzina życia, która może być kłopotliwa do zajmowania się – szczególnie dla zapracowanej, żyjącej w biegu osoby.

Tempo w jakim przyszło nam funkcjonować na co dzień,  jak też i intensywny “styl życia” u większości aktywnych osób w dzisiejszych czasach wydaje się nie omijać nikogo, zdrowie zaczyna być szczególnie istotnym elementem naszego życia..przedłużenie wieku emerytalnego również wysyła nam wyraźne sygnały, że nie możemy pozwolić sobie na “odpoczynek” – przez co stresujemy się i podupadamy na zdrowiu jeszcze bardziej. To właśnie od niego zależy czy “damy radę” i podołamy dziesiątkom obowiązków które przyszło nam na siebie brać, czy samopoczucie i schorzenia “odezwą” się na tyle iż nie jesteśmy w stanie mieć przyjemności z naszego życia, a odpoczynek bardziej przypomina walkę o sen, niż prawdziwy relaks.

Wysoki poziom stresu wszechobecny w obliczu wielu kryzysowych sytuacji na świecie, jak i u nas w kraju stwarza trudne warunki aby przykładać uwagę do własnego zdrowia i o nie dbać. Sprzeczności w zaleceniach lekarzy zdają się niemieć końca.. i aby połapać się w całym szumie informacyjnym kreowanym przez korporacje które na tym właśnie zarabiają potrzebujemy jakiegoś “przewodnika”, instrukcji, lub doradcy – kogoś kto wytłumaczy nam dokładnie o co chodzi – i wykona za nas często żmudną i drobiazgową pracę potwierdzania i badania, co jest obiektywną i rzetelną prawdą i  pomocy w zaplanowaniu JAK wdrożyć te dziesiątki – jak nie setki mądrych informacji i wniosków – koncentrując się na tych które są najważniejsze i przynoszą natychmiastowe rezultaty.

Tu właśnie przydają się i z pomocą przychodzą nam właśnie: doradcy, dietetycy, “osobiści trenerzy”.

Czasami jedynie po to aby zgubić kilka kilogramów, czasami aby mieć więcej energii, a czasami aby zminimalizować bez lekarstw i leczenia przykre bóle, objawy chorobowe i dolegliwości, z którymi nie możemy sobie poradzić.. często od lat nieskutecznie szukając rozwiązania.. i zawsze gdzieś popełniają jakiś błąd.. łatwo jest przeoczyć ten najważniejszy “szczegół”.

Jako osoba zajmująca się zagadnieniami “medycyny stylu życia” – (Lifestyle Medicine), dietetyki, sportu, Medycyny Żywienia i Higieny naturalnej – Stylu i organizacji życia, od lat doradzam innym i pomagam wprowadzać w życie rozwiązania które u innych odmieniają ich życia, zdrowie i charaktery.. często po wielu latach odnajdując w sobie pasję do robienia rzeczy które z powodu bólu były nieprzyjemne i uciążliwe.

Zapraszam do kontaktowania się w celu umówienia wizyty – przedyskutowania – doradzenia najwłaściwszej drogi która pozwoli Państwu osiągnąć upragniony ce – czy to zdrowie, czy energię, czy powrót do zdrowia bez tabletek, czy operacji – poprzez eliminowanie czynników wywołujących alergie, uczulenia, “zjadanie energii”, osłabienie, zdenerwowanie, czy brak koncentracji.

Zgodnie z najnowszymi badaniami i odkryciami lekarzy medycyny stylu życia – ponad 90% CHORÓB JEST DO KOMPLETNEGO UNIKNIĘCIA – WYELIMINOWANIA !!
Czynniki wywołujące zdecydowaną większość chorób, schorzeń i uciążliwości w życiu mogą być wyeliminowane – TM SAMYM ZAPOBIEGAJĄC Większości chorób i schorzeń – WŁĄCZNIE Z NOWOTWORAMI.. które – jak opisano w książce “The China Study – największym badaniu na populacji dotyczącego chorób dieto-zależnych że Większości chorób można zaradzić : zatrzymać ich rozwój, odwrócić – a nawet całkowicie wyeliminować poprzez zmianę czynników w największym stopniu wpływających na rozwój tych chorób, a mianowicie:
– Dieta
– Papierosy
– Alkohol
– Stres w życiu – brak regularnego i głębokiego relaksu
– Brak ruchu – ćwiczeń

Genetyczne schorzenia okazały się w większości przypadków dieto zależne/ i zmiana stylu życia w połączeniu z dietą potrafiła nawet spowodować samowyleczenie się z nowotworu – którego badani nabawili się ZALEDWIE Podczas przeprowadzki do USA, zmiany diety i stylu życia… Po Powrocie do Chin skąd pochodzili choroby zaczynały się cofać i zanikać!!.

Chcesz zmienić swoje Życie, energię, zdrowie, swoje geny i swoje przeznaczenia?? – Odezwij się 🙂

Prowadzę doradztwo i zajęcia zarówno indywidualne, jak i dla większych grup – od rodziny/ znajomych do zakładów pracy i korporacji.. gdzie dbając o zdrowie i samopoczucie pracownika – firma bezpośrednio odczuwa i odnosi korzyści – co wiadomo od wielu lat, choć łatwo pomijać w czasach kryzysu.

-Konsultacje / wsparcie telefoniczne
-Wykłady tematyczne
-Pokazy kulinarne zdrowego, prostego i zdrowego żywienia, oszczędzającego czas, pieniądze i wysiłek
-Zajęcia praktyczne – jak robić zakupy, – ocena dojrzałości owoców, praktyczna organizacja stylu życia w powrocie do zdrowia
-Ćwiczenia fizyczne, relaksacyjne
-Analiza diety / układanie jadłospisów
-Wsparcie w treningach, na wyjazdach
-Dieta sportowa
-Dieta modelek / kulturystów / nietypowych zawodów
-Dieta rekonwalescencyjna – dla osób powracających do zdrowia

 

W Zdrowiu ! 🙂

Kontakt: witarianin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *