Przeczytaj najpierw

Przeniesienie odpowiedzialności na Was – Exclaimer!
Aby pozostać na tej stronie musisz go przeczytać i zaakceptować, lub jeżeli Tobie nie pasuje odrzucić i opuścić tą stronę!

Twoje życie, Twoje Zdrowie.

TY Podejmujesz decyzje. Ty Ponosisz konsekwencje.

Mówił to ktoś już Tobie wcześniej? – Czy JEST to dla Ciebie oczywiste?

– TO, że Jesteś odpowiedzialny za to Co się dzieje w twoim życiu w 100%?!

..Chyba nie powiedziałem tu NIC odkrywczego. .. i na pewno już zdążyłeś się zorientować, że SAM Ponosisz konsekwencje Swoich Czynów i wyborów. Tak to się tutaj na ziemi odbywa.

PRAWO Przyczyny i skutku – lub nazwane prawem Karmu / reinkarnacji – czyli ponoszenia konsekwencji za swoje czyny.. jeżeli nie od razu to później, lub w nawet “następnym życiu/wcieleniu – tak wierzą niektórzy ludzie..Buddyści, wisznuici (Indie)

Informacje zawarte na tej stronie są zbiorem doświadczeń własnych i innych i z internetu. Można je bez problemu znaleźć. Potwierdzić. Zaprzeczyć.

Zatem NIE SĄ to ANI Porady Medyczne, ani psychologiczne, wszystko co tu jest zawarte czytasz na swoją własną odpowiedzialność i TY ponosisz całe ryzyko i konsekwencje tego CO z tego wyniknie.

Jeżeli się obawiasz czegokolwiek porozmawiaj o każdej z tu zawartych rzeczy, z rodzicem, księdzem, swoim lekarzem, przyjacielem, przyjaciółką, kolegą, psychologiem, guru, czy też sprzedawcą jabłek.. to często są bardzo mądrzy ludzie.. i szczególnie skoro ich szanujesz i z ich opinią się liczysz.. to tym bardziej będzie to dla Ciebie bezpieczne.. odbyć tą podróż z kimś kogo znasz i komu ufasz.

Co ci się nie podoba możesz odrzucić, co czujesz że Ci zagraża, nie czytać.

Zatem jeżeli nie zgadzasz się z w/w zasadami opuść tą stronę – weź tak zwaną “niebieską pigułkę” i przejdź do rzeczywistości kreowanej DLA CIEBIE i ZA Ciebie, lecz NIE Dla Twojej korzyści, jak się wydawać może.. do teatrzyku pieniądza i manipulacji. kliknij tu www.onet.pl , www.o2.pl , www.gazeta.pl

A Wyniknie z tych informacji TO co TY z nich Zrobisz – czyli jakie emocje z nimi powiążesz – nadasz im, i JAK je wykorzystasz.

Masz teraz już tego pełną świadomość.

– Jaki jest Nóż.. – zły czy dobry?

– Nóż nie jest ani zły ani dobry.. on po prostu Jest,.

A to Czy jest dobry czy zły zależy od tego JAK go użyjesz.. może życie uratować, lub go pozbawić.. i to właśnie od CZŁOWIEKA, Który go używa i JAK go używa zależy “Jaki” On jest.

to MY Nadajemy Znaczenie KAŻDEJ RZECZY, każdemu słowu, każdemu dźwiękowi, smakowi, odczuciu, przeczuciu, pragnieniu.. na tym świecie.., którą widzimy, używamy, o której myślimy.

TAK SAMO Jest z LUDŹMI.

To MY NADAJEMY ZNACZENIE KAŻDEJ OSOBIE PRZEDMIOTOWI i WYDARZENIU.. czy to Przeszłemu, czy nawet teraźniejszemu..
nawet często, zamiast przeżywać nasze życie, znajomości, wydarzenia w czasie teraźniejszym.. porównujemy to do przeszłości.. przyszłości.. naszych wyobrażeń, emocji.. obaw,..

Omijając – tracąc TU i TERAZ..

Możesz zapragnąć obudzenia się i życia w teraźniejszości.. polecam Eckharda Tolle – Potęga teraźniejszości.  Kiedy zobaczysz że zmiana tego jednego aspektu *myślenia* może zmienić Twoje życie z wiecznego zamartwiania się w wieczną radość, zadziwienie i szczęście Możesz to zrobić. powolutku. stopniowo. Lub od razu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *