Osteoporoza.

Jak najszybciej zachorować na osteoporozę?

Aby jak najszybciej zachorować na osteoporozę należy Albo :
1. Pić Dużo mleka i spożywać nabiał,
Lub
2. stworzyć bardzo zakwaszone warunki w swoim ciele(Tłuste, wysokobiałkowe pokarmy – Mięso, tłuszcz, smażone, odzwierzęcy wielonasycony, utwardzany, margaryna.

Stopień trudności: 2
Czas trwania rozwoju choroby:  3-6
Dodatkowe ryzyko zniszczeń w organizmie: 9
Zagrożenie dla środowiska Ludzi i Zwierząt dookoła: 7-8

Aby Osteoporoza mogła się rozwinąć, wystarczy regularnie spożywać pokarmy o dużej gęstości – zawartości tłuszczu i białka. Najskuteczniej do tego doprowadza Nabiał. Mleko i jego przetwory charakteryzuje ekstremalnie duża gęstość kaloryczna, zawartość niestrawialnych przez człowieka stężeń białka i tłuszczu – co gwarantuje odwodnienie organizmu, wielogodzinne przeciążanie wątroby, nerek i dużą nadkwasotę w żołądku, która będzie musiała być równoważona – odkwaszana – poprzez łatwo dostępny Wapń z zębów (łatwy dostęp do żołądka z jamy ustnej po rozpuszczeniu wapnia poprzez połykanie) i z kości – poprzez Nerki, wątrobę i krew.

Korzystne jest również powstrzymanie się od spożywania jakichkolwiek warzyw i owoców – jako iż zawierają duże ilości łatwo przyswajalnego wapnia, które szybko i łatwo się trawi wchłania, i wykorzystuje, jak i również powodują one najmniejsze obciążenie kwasem moczowym po trawieniu – zasadniczo mając działanie odkwaszające, i ochronne na nasze zęby i kości.

Wskazane są również długie okresy bezczynności: Siedzenie przed telewizorem, komputerem, Brak uprawiania sportu.

Zaobserwowano iż nieregularne jedzenie, zbyt późne jedzenie, zbyt dużo naraz – brak przeżuwania, najlepiej wszystko smażone w tłuszczu i mocno przypiekane znacznie przyspiesza rozwój choroby.

Kilka faktów. w krajach gdzie spożycie nabiału wzrosło dwukrotnie – ilość zachorowań na osteoporozę i złamań kości DOKŁADNIE Wzrastała Dwukrotnie. można to doskonale zaobserwować na przykładzie Szwecji, Norwegii, USA i Niemiec, gdzie po zwiększeniu rządowych dopłat dla hodowców krów mlecznych, sprzedaż się zwiększała, mleko taniało i automatycznie zarówno ILOŚĆ, jak i WIEK ZACHOROWAŃ na osteoporozę DOKŁADNIE ANALOGICZNIE postępowała.

Dzięki reklamom nabiału – w Polsce “pij mleko będziesz wielki”, w USA – czarnoskóry reżyser Spike Leee reklamując Mmleko – dla czarnoskórych – Afro amerykanów, którzy ze wszystkich populacji i genotypów mają NAJWIĘKSZE NIESTRAWNOŚCI I ALERGIE POKARMOWE, kreował modę,m która zwiększyła ilość podawanych jogórtów(danio, activia, actimel, inne) dzieciom.

Udało się obniżyć typowy wiek zachorowań na osteoporozę z 60 lat(choroba wieku starczego) do nawet tak młodego wieku jak 8 lat u dzieci.

Jest to wielkie osiągnięcie tak zmanipulować publikę i ludzi aby nie połączyli tych dwóch faktów – tego że mleko jest największym alergenem na ziemi o ponad 80% osób ma alergię na mleko i go nie trawi, z faktem że im więcej i częściej dzieci spożywają nabiału – mleko, jogurt, kakao, czekolada, tym słabsze mają kości i wcześniej następuje odwapnienie kości i problemy z zębami. Wręcz wiele dzieci ma gnijące i “zjedzone” = próchnicze zęby.

Dalej największe subsydia – dopłaty z podatków które płacimy ida na produkcję mleka i mięsa – to własnie dzięki temu mamy tak tanie mięso i mleko.
W USA 64% podatków idzie na dopłaty dla producentów mięsa i mleka, a zaledwie 1% dla producentów owoców i 2 % dopłat dla producentów warzyw. to oznacza, że mięso powinno kosztować około 4-10x drożej niż teraz płacimy za nie, a owoce i warzywa powinny być około 10 x tańsze – jeżeli tylko LUDZIE By zadecydowali zmienić ten bandycki podział budżetu i dopłaty do hodowli przemysłowej, która ani zdrowa nie jest, ani bezpieczna dla środowiska – wręcz odpowiada w większym stopniu za ocieplenie globalne i zwiększoną emisję CO2, niż wszystkie samochody razem wzięte..

Czas rozwoju choroby i i nne zniszczenia w organizmie: Zależy od rozpoczącia procederu picia mleka i spożywania nabiału.

u dzieci pojawia się już nawet po 6 latach.

u osób dorosłych może zając nawet do 30 lat – niszcząc po drodze kompletnie nerki, przeciążając wątrobę, zanim nie zaczną pękać kości i wypadać zęby

Osoby nieświadomie zatruwające się mlekiem, często bronią go mówiąc: “Ale przez 30 lat piłem i wszystko było w porządku” i Często odczuwają Ulgę po spożyciu alergenu – trucizny. Jest to znany mechanizm reakcji na truciznę, kiedy organizm ratując się przed zabójczymi toksynami wydziela wiele substancji przeciwbólowych i znieczulających, podnosząc samopoczucie, przyspieszając tętno w celu jak najszybszego usunięcia toksyn – trucizny z organizmu – wymuszone mechanizmy odkwaszania – rozpuszczania wapnia z zębów i kości powodują również chwilowe odkwaszenie organizmu – które przynosi ulgę w wielu schorzeniach nadkwasoty – stąd właśnie bierze się osteoporoza i wrażenie “jakoby” mleko pomagało złagodzić ból i problemy.

Często jako niepożądany efekt uboczny może wystąpić zwiększona łamliwość paznokci, wypadanie włosów, cukrzyca, artretyzm, reumatyzm, Autyzm i cały szereg chorób. jeżlei chcesz możesz odnaleźć więcej info do czego doprowadza spozywanie nabiału na poniższych strochach:

www.notmilk.org

www.vegsource.com

Bardzo dobrze jeszcze działa spozywanie jajek – są bardzo zakwaszające.

biały cukier, biała sól, biała mąka – również się przyczyniają

Mięso bardzo dobrze działa na zakwaszenie i sparaliżowanie układu krwionośnego, ochronnego , przeciążeniu nerek i wątroby – ilość kwasu moczowego i cholesterolu który jest w mięsie, i z którym nieradzi sobie nasz organizm kompletnie – w porównaniu do zwierząt mięsożernych – powoduje, ze w połączeniu z mlekiem mamy gwarantowane powstanie dodatkowo co najmniej dwóch Nr1 zabójców wśród przyczyn zgonów u ludzi: Chorób krążeniowych takich jak miazdzyca, zawał, udar.. i Nowotworów.
-Bardzo skuteczne!

Jakieś pytania proszę pisać.Pytać.

Dodatkowe czynniki przyspieszające / skracające czas rozwoju choroby:

#1-Alkohol
#2-Kawa, czarna herbata,kofeina
#3-Papierosy
#4- Stres, Niezadowolenie z pracy, Wiadomości o wojnach, konfliktach, nieszczęściach  szczególnie o takich na które niemamy żadnego wpływu i nic nie możemy zrobić.
#5-Rozpamiętywanie żalu, urazy, niezadowolenia, złożeczenie sąsiadowi, zawiść, poczucie winy(w kościele często powtarzane jest że jesteśmy “winni” i “grzeszni”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *