Cukrzyca

Jak w 6 godzin stać się cukrzykiem.

– Jest szansa dla wytrwałych, aby stan cukrzycy utrzymywał się permanentnie, ale niema gwarancji że nie przerodzi się w zespół chorób prowadzących do śmierci, więc niebędzie możliwości zbyt długiego cieszenia się tym stanem chorobowym, dającym w koncu sporo radości z męczarni..

Tutaj lekarz Dr.Delgado – zdrowy wysportowany człowiek, wywołuje u siebie cukrzycę w zaledwie 6 godzin, rejestrując wszystko na Filnie. Ma maszyny do badania poziomu cukru, insuliny i tłuszczy we krwi, zarówno laboratoryjne jak i Mikroskop lasnego pola – pokazujący dokładnie co się dziele z krwią w trakcie wywoływania choroby dietą.

Skala trudności: 2
Czas rozwoju : 2
Konsekwencje zagrożenia zdrowotne: 8
Zagrożenia dla środowiska, ludzi zwierząt: 9

Tutaj lekarz wybrał niezbyt wyrafinowaną i skomplikowaną, a wręcz banalną metodę zachorowania na cukrzycę – zrobił po prostu to co przeciętny Amerykanin robi co najmniej 1 dziennie : czyli zjadł Zestaw z mac donalda, i wypił równowartość tłuszczu w formie relatywnie najzdrowszej oliwy z oliwek – extra virgin. – równowartość tłuszczy w typowym przepisie na ciasto dla diabetyków – cukrzyków, czyli 1/2 szklanki oliwy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *