Od nadwagi do biegania maratonów..Owoce??? :-)

Pozbyć się 30 kilogramów nadwagi i zacząć biegać maratony – nie biegając wcześniej nigdy w życiu krótszych dystansów.. to wszystko w kilka miesięcy.. JAK to jest w ogóle możliwe i czy to jest zdrowe??

Poczytajcie i odkryjcie to w praktyce sami dla siebie. zanim zaczniecie działać, znajdźcie przewodnika, a jeszcze lepiej zdobądźcie całą potrzebną wiedzę aby osiągnąć sukces:

Właśnie trafiłem na film Gabe – znanego jako MC Fructose. Miał nadwagę, a teraz biega maratony.. jak to możliwe że po kilku miesiącach na owocach człowiek zmienia nie tylko swoje przyzwyczajenia dietetyczne, ale także i życiowe..?

Jeżeli ktoś z Was był na moich wykładach to już wie, że inne życie jest na “wyciągnięcie myśli(ręki)” od nas i to że wszystko zależy od NAS SAMYCH . Tylko i WYŁĄCZNIE. a mówiąc dokładniej. pierwszy krok zależy od nas. – Inicjacja ruchu, pójście we właściwe miejsce.. a reszta będzie już się sama działa. Nurt właściwej rzeki sam was pociągnie we właściwym kierunku – obranym przez Was.

  • Tak właśnie działa Inspiracja i wybranie dla siebie Naturalnej i właściwej metody, stylu życia. Przekonanie, pełne zaangażowanie i wsparcie.

Kiedy już naprawdę mamy dosyć “Starego siebie” nabieramy wewnętrznej motywacji aby zmienić siebie, nawyki, sposób myślenia.. i wtedy wystarczy znaleźć grupę wsparcia.. kogoś kto wspólnie / równolegle do nas będzie robił to samo – tak jest o wiele łatwiej 🙂

Jeżeli niema nikogo do wsparcia w okół nas, można skorzystać z inspiracji online – filmy, strony internetowe.. znaleźć swojego bohatera / swoja bohaterkę i codziennie oglądać jego materiały, czytać artykuły i postępować zgodnie z planem, który sami sobie wybraliśmy.

Polecam znaleźć “wyzwanie” które ma dla nas najwięcej sensu i nas inspiruje.. czy to będzie “tydzień na bananowej wyspie” (jedzenie samych bananów przez tydzień), czy to będzie robienie 100 przysiadów codziennie przez 30 dni(można zacząć od 10 i codziennie zwiększać o 10).. i mieć dużo frajdy i radości robiąc to 🙂

Czasami warto nawet założyć swój kanał na YT i tam wrzucać swoje filmiki dzieląc się ze światem postępami i swoją drogą DO – jeżeli macie taką potrzebę. Wsparcie i komentarze jakie możecie otrzymać pod filmami będą dla was największym odkryciem i wartością jaką może doświadczyliście w swoim dotychczasowym życiu. Zarówno z pozytywnej jak też i z krytycznej – motywującej strony, która może wam dać wiele wskazówek jakie błędy popełniacie, i uchronić Was przed porażką, czy kontuzją.

Ale uwierzcie mi, że kiedy ktoś Wam podziękuje za to że to robicie, i że dzięki temu zmienił swoje życie, znalazł  energię w sobie i siłę do wytrwałości obserwując Was.. zadzieje się coś magicznego.. 🙂

Oto filmek(po Angielsku):

i kanał MC Fructose na YT

https://www.youtube.com/user/easyrawfood

Żyjcie swoją inspiracją, i w zdrowiu! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *