JOGA DETOX – Oczyszczająca Majówka – Wyjazd witariański połączony z Jogą i Warsztatami

Jak osiągnąć zdrowe, rześkie, sprawne, radosne ciało i czysty i klarowny umysł, aby móc spełniać swoje marzenia i cele życiowe? Zapraszamy na wspólny wyjazd z nami po zdrowe nawyki, świeże powietrze i orzeźwiające towarzystwo nastawione na ten sam kierunek. ZDROWIE!

Wspólnie połączymy aktywny zrównoważony wysiłek fizyczny, nastrój medytacji i odprężenia dla naszych umysłów, emocji, ciała. Co najważniejsze przez te 4 dni zapewnimy naszym ciałom maksymalnie zdrową, energiczną, oczyszczającą, lekkostrawną dietę, która przez wielu uznawana jest za „Święty Gral” oczyszczania, witalności i długowieczności.

Naturalną, świeżą, owocową, Satwiczną, kolorową, przepełnioną słońcem, witaminami, minerałami i Boskimi, jeszcze nie do końca odkrytymi i zbadanymi elementami i czynnikami jak Praną.

…………………….

Wiosna to czas, gdy po zimowym wyciszeniu cała natura Obraz00016budzi się do życia.

Drzewa przywdziewają świeże szaty, wypuszczają nowe pąki, ziarenka i nasiona namaczają się w czystej, strukturyzowanej wodzie z topniejącego śniegu, aby móc wypłukać z siebie to co powstrzymuje je przed wykiełkowaniem i energetycznie rozpocząć swoją podróż ku niebu :-). Kiedy promienie słońca radośnie podszczypują do aktywności jest to także i dla nas najlepszy czas na porządkowanie przestrzeni nie tylko wokół nas, ale także aby zadbać o czystość od środka.

~

Długie, szare, zimowe miesiące nie nastrajają zbyt optymistycznie i pozytywnie do życia pozbawiając chęci do podejmowania dodatkowego wysiłku, dbania o zdrowe, jedzenie, ćwiczenia, spacery i wycieczki.

Tak jak właściwy relaks, jeden z pięciu filarów jogi, odgrywa istotną rolę w życiu i zdrowiu człowieka, tak okres zimy jest czasem odpoczynku. Nasz organizm naturalnie się reorganizuje i regeneruje w inny sposób niż w lato. Spokojniejszy, bardziej powolny i na głębszym poziomie. To także właściwy czas dla naszego umysłu i ducha, aby mógł przemyśleć poprzedni rok, zaplanować strategię na cały następny.

~

Natura której częścią jesteśmy, także zbiera siły, planuje, przygotowuje się aby rozpocząć swój kolejny cykl. Osiągnąć pełnię swoich możliwości i sukces. Robi to najlepiej jak potrafi i najwcześniej jak to możliwe.

Zgodnie z naturalnymi cyklami przyrody, po zimowym okresie odpoczynku, nadchodzi czas roztopów. Namaczania, wypłukiwania, przygotowywania, przetwarzania, czyszczenia i wzrostu. Nasz organizm również jako część natury, został zsynchronizowany z tymi rytmami. Przede wszystkim słonecznymi i lunarnymi. Od nich zależy nasze samopoczucie, trawienie, regeneracja, ilość energii, czas wzmożonej aktywności narządów wewnętrznych. Warto tę wiedzę o rytmach i właściwy czas wykorzystać na to, aby stworzyć sobie warunki, środowisko i okoliczności do osiągnięcia sukcesu i zdrowia. Do tych cykliczności i powtarzalności w przyrodzie, nasze organizmy i ciała dostosowały się fizjologicznie przez setki tysięcy lat.

~

Każdy kto zetknął się z praktyką jogi doskonale wie, jak istotnym jest kolejny element, którym jest właściwe odżywianie. Satwiczna dieta nie tylko czyni ciało elastycznym, lekkim i bardziej witalnym, ale wpływa także na jakość naszych myśli i sposób doświadczania emocji. Produkty z pierwszego ogniwa łańcucha pokarmowego, nieprzetworzone, wolne od elementu lęku i cierpienia, świeże, napełnione energią słońca czynią umysł bardziej świetlistym a myśli przejrzyste. Dużo łatwiej jest wtedy opanować ciało i umysł w bezruchu.

~

Codzienne życie często prowokuje nas do niedbalstwa. Żyjąc w pośpiechu często nie znajdujemy czasu na właściwe odżywianie, a z braku świadomości higieny żywienia popełniamy wiele błędów. Często jemy za dużo, niewłaściwie połączone pokarmy, w pośpiechu, zestresowani, za późno…

Spożywany pokarm zamiast dawać nam energię, zaczyna ją nam wręcz zabierać. W konsekwencji nasz organizm zbierając w sobie resztki niestrawionego, gnijącego i fermentującego jedzenia, może zacząć „psuć się od środka”. Staje się przez to z czasem, swoistym śmietnikiem i siedliskiem grzybów, zakwaszenia i niekorzystnych gnilnych bakterii oraz pasożytów. Ich obecność nieustannie, stopniowo i niepostrzeżenie podkrada nam siły do sprawnego funkcjonowania w pełni naszych możliwości.

…………………….

Obraz00017Zatem kiedy ockniemy się po zimie z ociężałym umysłem, słabym nastrojem i kilkoma zbędnymi kilogramami w ciele, możemy i powinniśmy ułatwić sobie samemu start na wiosnę. Najłatwiejszą metodą oczyszczenia organizmu, nauczenia się właściwych nawyków i osiągnięcia sukcesu jest tak zwane „modelowanie”. Jest to nauka poprzez naśladowanie.

Czyli, zamiast zaczynać od teorii, aby „zrozumieć”, zaczynamy od praktyki, a zrozumienie, motywacja i inspiracja przychodzi wraz z zasmakowaniem i odczuwaniem korzyści i lepszym samopoczuciem.

Teorie często są skomplikowane i potrafią zniechęcić nas już przed samym startem nadmiarem informacji i złożonością instrukcji i zależności, przez co brak nam potem już nawet siły na wprowadzanie ich w życie i odniesienie korzyści.

…………………….

Nasze kilkudniowe wyjazdy są okazją do poznania, „posmakowania” i przetestowania w praktyce nowego stylu życia, myślenia i jedzenia. Nowe nawyki żywieniowe mogą stanowić wyzwanie dla większości z nas, chyba ze ktoś przeprowadzi nas przez wszystkie niuanse i potencjalne „kruczki”. O jedzeniu można długo „gadać” ale żaden człowiek jeszcze się nie najadł samym rozmawianiem o jedzeniu.. typowo jest wręcz odwrotnie :-).

Tak samo i nasze zdrowie ma tylko wtedy sens kiedy się je „ma” – czyli utrzymuje się i odnosi korzyści z niego regularnie, w stały, stabilny sposób. Najlepiej każdego dnia :-).

Jest to jedna z czterech podstawowych rzeczy w życiu, których NIKT za nas nie może zrobić abyśmy to MY odnieśli z nich korzyść, doświadczali radości. Pozostałe to:

» pokaż więcej

 

– jedzenie (oddychanie, picie, zmysły, zapachy, smaki, dotyk) – zaspokojenie głodu

– ćwiczenia – zaspokojenie potrzeby ruchu, mobilności i poczucia wolności w życiu

– zdrowie – bez prawidłowego samopoczucia nic tak nie cieszy i nie smakuje jak powinno

– sen i szacunek – relacje.

 

Charakterystyka tych rzeczy / potrzeb jest taka:

– trzeba na nie zapracować, ale nie da się ich kupić

– nie istnieje żaden substytut, czy „tabletka” która zaspokoi daną potrzebę

– nie da się ich w żaden sposób nadrobić „na raz”

– nie da się ich „nałapać na zapas”

– nikt ich za nas nie może zrobić abyśmy to my odnieśli z nich korzyść.

» ukryj rozwinięcie tekstu

…………………….

Podsumowując, dzięki doświadczeniu i poczuciu przez kilka dni innego stylu życia, bycia, myślenia i jedzenia możemy się  zainspirować na wiele tygodni, miesięcy, czy nawet lat, a niektórzy nawet na całe życie.

Jako organizatorzy tych wyjazdów oczyszczająco zdrowotnych, a zarazem praktycy i codzienni beneficjenci takiego stylu życia i myślenia, wierzymy że i Państwo mogą dzięki utrzymaniu właściwej diety, regularnego ruchu fizycznego, właściwych relacji w życiu, stanu umysłu i ducha, zrównoważyć swoje życie.

Stać się bardziej zadowoleni, radośni w tym w czym się spełniacie, co Was inspiruje i sprawia że jesteście szczęśliwi. Zdrowie i zrównoważony styl życia czyni nasze ciało i umysł dużo lżejszym i bardziej przejrzystym aby szybko i sprawnie radzić sobie z przeciwnościami i nie wyolbrzymiać ich, dostrzegając w każdym wyzwaniu potencjał nauki i lekcję.

~

W praktyce i kreowaniu nowych nawyków, bardzo ważnym elementem jest wsparcie grupy. Grupa która będzie wzajemnie sobie przypominać inspirować, motywować i wspierać siebie w wybranym celu. Doświadczone osoby, które dzielą się swoim doświadczeniem potrafią praktycznie zagwarantować nam sukces, o ile tylko z przekonaniem, wiarą i dedykacją podejdziemy do wprowadzenia i regularności w zdrowych nawykach w naszym życiu. Potrafi to zaoszczędzić nam nawet wielu lat eksperymentów, niedogodności i frustracji. Doświadczając na własnym ciele i samopoczuciu korzyści wynikających z właściwych nawyków, zdobywając wiedzę i doświadczenie, możemy zabrać je ze sobą do domu i wiedząc już jakie są ich korzyści, z radością i motywacją stosować w codziennym życiu.

…………………….

Wszystko zależy od Państwa, My możemy „jedynie” pomóc Wam zrealizować wasze cele w tempie na które jesteście gotowi, o ile tylko są nimi: zdrowie, sprawność fizyczna, elastyczność, doskonałe samopoczucie, równowaga i regularność.

Zachęcamy gorąco do odbycia wspólnej podróży z nami i doświadczenie w praktyce całkowicie nowego poziomu energii, sposobu myślenia, oczyszczenia i jakości życia.

Wiosennej, ożywczej, słonecznej, pełnej nadziei i wiary, wzajemnego poszanowania, dbania o relacje, uważności, świadomości, połączenia z naturą, spokoju i radości

…………………….

Obraz00018Nasz plan dnia:

4:45 – zgodnie z rytmem natury gdy przyroda serwuje nam najwięcej energii ( jest to czas tuż przed wschodem słońca – brahmamuhutra) w opcji dla chętnych będziemy witać słońce poranną medytacją

5:15 – napój dla zdrowia ( szczegóły poznamy na miejscu – niespodzianka 😉 )

5:30 – spacer medytacja

6:30 – napój odżywczo – energetyczny

7:00 – asany i pranayamy ( ćwiczenia jogi)

9:00 – śniadanie

10:00 –  12:30 – wykłady, praktyczne warsztaty, przygotowywanie posiłków, dobór pokarmów, łączenie pokarmów, oczyszczanie organizmu, Higiena Naturalna, dobór diety, praktyczne porady

12:30 – 16:00 – czas wolny / konsultacje indywidualne

16:00 – asany i pranayamy / ćwiczenia ogólnorozwojowe pobudzające krążenie krwi, limfy

18:00 – kolacja

19:30 – medytacje / muzyczny relaks / film / spotkania / pogawędki

20:45 – pożegnanie nie dnia

…………………….

20150527_085642Wyżywienie

Najbardziej witalna, energetyczna dieta, która zarazem jest najbardziej łagodną, oczyszczającą i tonizującą dla Joginów jest tak zwana „Surowa dieta owocowo – warzywna” zwana frutarianizmem, witarianizmem.

W tej diecie rodzaj pokarmów, forma spożycia i ilość najbardziej jest zbliżona do natury i tego jaki rodzaj pokarmów umożliwia danemu gatunkowi osiągnięcie swojego pełnego potencjału zarówno fizycznego jak i psychicznego. Od długości życia, przez elastyczność, aktywność ruchową, zdolności intelektualne i pamięć.

Zdolności oczyszczające organizmu są wprost proporcjonalne do ilości żywych enzymów i nie zniszczonych składników odżywczych i budulców dostarczanych wraz z pokarmem.

Na wyjeździe będziemy głównie bazować na posiłkach i żywności która jest:

– świeża

– surowa

– dojrzała

– niskoprzetworzona

– bezglutenowa

– wegańska

– niskotłuszczowa

*Dodatkowo jest możliwość  wybrania opcji „Zielona energia” – oczyszczenie i odżywienie – proszę zaznaczyć w formularzu rejestracyjnym.

Składa się on z Witariańskiego soku z młodego jęczmienia(a nie mielonej suszonej trawy) – wyciskanego poniżej 31 stopni i chlorelli do każdego posiłku.

Chlorella umożliwia usuwanie z organizmu ciężkich metali i toksyn przyspieszając naszą regenerację, dodatkowo odżywiając nasz organizm.

Wyciskany sok z młodego jęczmienia, bezglutenowy, dzięki temoż że robi się go zanim zawiążą się kłosy. Zawiera bardzo wiele unikalnych substancji odżywczych, które wykazują fenomenalne właściwości regenerujące i antyutleniające – niektóre nawet 500 krotnie przekraczające zdolności witaminy C.

» pokaż więcej

 

Obraz00015Coraz więcej osób jest świadoma korzyści regularnego stosowania głodówek/ postów, ale to wiąże się z wieloma niedogodnościami i przeciwwskazaniami, które odstraszają i utrudniają ich stosowanie.

My zgodnie z zaleceniami i zasadami Naturalnej Higieny i Ajurwedy, wierzymy iż optymalne oczyszczanie i regeneracja organizmu następuje w cyklach dobowych i nie są wymagane żadne specjalne okresowe inwazyjne kuracje ani oczyszczające poprzez podrażnienie zabiegi, O ILE nasz styl życia, emocje, dieta i ruch jest regularny, zgodny z: naturą, czasem, miejscem i okolicznościami (cytat z Wed).

~

Nasze zdrowie jest tak silne jak jego najsłabsze ogniwo, zatem powinniśmy zawsze zaczynać od rzeczy które w największym stopniu wpływają na nasze zdrowie. Taki właśnie cel ma ten wyjazd. Uporządkować najważniejsze nawyki i elementy które mają największe znaczenia dla naszego zdrowia i samopoczucia, i że prawidłowe odżywienie, napojenie, oczyszczenie, wyćwiczenie i sen jest ważniejszy dla organizmu niż jakiekolwiek kuracje które oczyszczają poprzez podrażnienie organizmu, lub brak odżywiania.

~

Wnioski wynikające z obserwacji i analizy ludzi i podobnych anatomicznie i fizjologicznie zwierząt wskazują na to iż jedynie właściwa dla danego gatunku dieta, zapewnia optymalne warunki funkcjonowania. W przypadku ludzi i zwierząt owocożernych jednoznacznie natura ustaliła parametry takiej dietę i stylu życia.

Im więcej Owoców,  zielonych liściastych warzyw z dodatkiem orzechów i nasion tym zdrowszy, bardziej wydajny i spokojny jest organizm, dłuższa i lepsza jest jakość życia, największy potencjał regeneracyjny po wysiłku, i znikoma ilość jakichkolwiek chorób środowiskowych. Natomiast  im mniejsza ilość spożywanych odzwierzęcych produktów, wysoce przetworzonych i zdenaturyzowanych obróbką termiczną – tym mniej chorób i dłuższe, lepsze, spokojniejsze życie.

~

20150601_135402cc

Dieta która jest alkaliczna, naturalna, nie przetworzona, nisko-skoncentrowana, bogata w witaminy, minerały, włókna, czystą strukturalnie wodę optymalizuje oczyszczanie organizmu, regenerację i odżywianie.

Dzięki temu, iż naturalne pokarmy owocowe spożywane na surowo mają przewagę guny dobroci (przestrzeni), to rozluźniają zaklejone i „powolne”, zaśluzowacone tkanki i zablokowane w chorych narządach i ich okolicach energie.

Zima niestety to czas „Przetrwania” a co za tym idzie ubogiej diety i często monotematycznej, która nas spowalnia i zatyka. Tłuste, białkowe i mączne produkty zawierające gluten, nabiał, skrobia spożywana z tłuszczem, niewłaściwe połączenia i formy pożywienia, jedzone zbyt szybko, w stresie, w nadmiarze i bez właściwej ilości surowych zielonych liściastych warzyw, stopniowo odwadniają nas, zaklejają nam jelita i tkankę łączną.

Właśnie to  paraliżuje nasz układ limfatyczny – czyli swoistego rodzaju układ oczyszczania – „kanalizację naszego organizmu”.. a co się dzieje kiedy toaleta jest zatkana, czy też szambo wybija w domu.. to każdy z nas wie dobrze, zaczyna się smród, choroba i atak grzybów i bakterii, które pojawiają się aby pomóc nam w oczyszczaniu niewłaściwej, zatrzymanej energii. Problemu niema kiedy go dalej już nie podsycamy – nie dolewamy oliwy do ognia – dalej jedząc takie gnijące/ fermentujące pokarmy.

» ukryj rozwinięcie tekstu

…………………….

Prowadzący:

wyjazd2Nadapriya Milena Lorkiewicz – nauczycielka jogi.

Mgr Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, manager sportu i absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Była solistka baletu, nauczycielka Jogi i Pilates w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie. Prowadzi lekcje asan i wykłady na temat filozofii Jogi dla uczestników turnusów wakacyjnych podczas Międzynarodowych Kursów (TTC) w Ustce. Ścieżką Jogi według tradycji Swamiego Sivanandy podąża już od szkolnych lat. Początkowo dla „naoliwienia stawów” oraz by z większą lekkością prowadzić ciało i energię w tańcu. W 2009 roku ukończyła podstawowy a w 2011 zaawansowany Międzynarodowy Kurs dla Nauczycieli Jogi (TTC i ATTC). Aktywnie uczestniczy w międzynarodowych spotkaniach dla nauczycieli Jogi w Polsce, Niemczech i Litwie, Francji. Aktualnie przebywa na 3 miesięcznym stażu w Sivananda Centrum w Berlinie. Otwarte spojrzenie na świat i osobiste doświadczenie daje autentyczną inspirację w odkrywaniu nieskończonych możliwości ludzkiego ciała i umysłu.

 

jaRafał Wyszyński – dietetyk, konsultant Higieny Naturalnej, weganin, witarianin wysokowęglowodanowy

Zdrowie, słońce, natura, dobre samopoczucie, dobre relacje, dobra dieta… Uczeń i pasjonat życia, natury, rozwoju i równowagi w życiu. Z równą pasją zgłębia starożytne księgi mędrców, najnowsze badania naukowe, jak też i każde doświadczenie, smak, aromat, dźwięk i wrażenie, emocje, uczucie, które powstaje i wynika z nich. Uważne, szczere obserwowanie natury potrafi dać nam więcej praktycznej wiedzy, oświecenia i zrozumienia niż przeczytanie wielu książek. Najważniejsze jest wiedzieć jak interpretować wszystko co spotykamy na naszej drodze życiowej.

Pomaganie innym i dzielenie się wiedzą i doświadczeniem są jego misją życiową którą realizuje poprzez konsultacje zdrowotne, dietetyczne, higienę naturalną, granie muzyki, sport, fotografię, spanie, jedzenie, pielenie ogródka i uważność w codziennym życiu.

~

Od 20 lat zajmuje się pomaganiem ludziom w osiąganiu ich zdrowotnych, sportowych, i życiowych marzeń, doborem adekwatnej diety do stanu zdrowia, celów życiowych i możliwości, oraz medycyną stylu życia. Ciągłe zgłębianie i znajomość wszystkich nurtów dietetycznych i kuracji pozwala mu na adekwatne dobieranie metod i tempa zmian, tak aby razem z Tobą stworzyć zrównoważony i realnie skuteczny plan działania, dietę, i nawyki, dzięki którym zdrowie i osiągnięcie sukcesu jest realne i łatwe. Jakości którymi się kieruje w życiu to: duchowość, świadomość, uważność, wdzięczność, poszanowanie, pokora, życzliwość, szczerość. Ustalenie celu życiowego i misji jest kluczem i spoiwem które pozwala nam realizować się w życiu i być szczęśliwymi robiąc codzienne, z pozoru prozaiczne rzeczy. Przekonany jestem iż jesteśmy istotami duchowymi, które posiadają ciało tu na ziemi i została im dana szansa i stworzone warunki aby móc doświadczać i uczyć się – przypominać sobie skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy.

Potęga tego niematerialnego aspektu kryje się w jego wpływie na każdą czynność którą wykonujemy.

Aby być zdrowymi, zrównoważonymi i szczęśliwymi, powinniśmy poświęcić duchowości i naszym myślom taką samą ilość energii, czasu i uważności jak każdej inne czynności, zaleceniu czy składnikowi diety którą wykonujemy codziennie. Zapraszam do wspólnej podróży do zdrowia, natury i siebie samych.

Rafał Wyszyński – naturalne odżywianie witariańskie w praktyce i teorii.

…………………….

Termin i miejsce

29.04 – 3.05.2016 Mazury, Sorkwity 

d2

d3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

d4

d1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

d5

Tu mieszkamy. Nasze domki: dwa pokoje 2 – osobowe.

d7 d6

 

 

 

 

 

 

 

Standard domków można obejrzeć w wirtualnej prezentacji:
http://mazuryclub.home.pl/mazuryclub/opis_obiektu.php?obiekt_id=3

Ośrodek wypoczynkowy położony jest strefie ciszy, bezpośrednio nad jeziorem Piłakno, w dużym kompleksie leśnym stanowiącym część Puszczy Piskiej. Jezioro Piłakno jest jednym z najczystszych i najgłębszych jezior na Pojezierzu Mazurskim, ósmym pod względem głębokości w Polsce 56,5 m. Ma powierzchnię 262 ha, długość 4,2 km, szerokość do 1,1 km. znajduje się w nad brzegiem jeziora Piłakno. Las bogaty jest w grzyby, jagody, poziomki zaś jezioro w ryby, co stwarza znakomite warunki wypoczynku i rekreacji. Tu każdy będzie mógł spędzić wolny czas według swoich zainteresowań. Kąpiel w jeziorze, pływanie łódką, kajakiem lub rowerem wodnym, nurkowanie, jazda konna, (stadnina w sąsiednim ośrodku), łowienie ryb, grzybobranie, spacery to propozycje, z których każdy będzie mógł skorzystać podczas czasu wolnego

…………………….

Inwestycja

pakiet podstawowy:

780 zł przy wpłacie zaliczki (350 zł) do 30.03.2016

880 zł przy wpłacie zaliczki (350 zł) po 30.03.2016

W cenie wyjazdu:

Nocleg, wyżywienie witariańskie, zajęcia praktyczne, wykłady, warsztaty, codzienne ćwiczenia jogi, wieczorne spotkania, pogawędki, muzykowanie.

Warunkiem udziału w wyjeździe jest wpłata zaliczki (350 zł) oraz upewnienie się o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach jogi i stosowaniu surowej diety owocowo – warzywnej. W przypadku wątpliwości dotyczących stanu zdrowia wymagana jest konsultacja i zgoda lekarza na wyjazd.

…………………….

Dodatkowo na miejscu dostępne będą:

– konsultacje dietetyczne, zdrowotne (koszt 150 zł)

– indywidualne dobór ćwiczeń (150 zł)

– masaże relaksujące, limfatyczne, sportowe ( 150 zł)

…………………….

Dodatkowo dla chętnych istnieje możliwość skorzystania z Warsztatu własnej produkcji kosmetyków, prowadzony przez Dominikę, założycielkę i producenta linii kosmetyków naturalnych Lilla Mai. 

lll

llll

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ll l

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kosmetyki naturalne do pielęgnacji urody istnieją od tysięcy lat. Obecnie, korzystając z kosmetyków sklepowych zatraciliśmy świadomość, że możemy sami robić własne kosmetyki na własny użytek.  Kosmetyki takie będą zdrowe i świeże, co decyduje o ich skuteczności.

Na warsztacie nauczysz się, jak zrobić własne kremy, peelingi, dezodoranty, pastę do zębów, płyn do demakijażu, mydła, maseczki. Dowiesz się z czego można zrobić kosmetyki, w jaki sposób i co jest do tego potrzebne. Będziesz miała okazję wypróbować różnego rodzaju olejów i maseł zimnotłoczonych , nierafinowanych, olejków eterycznych, naparów z ziół, hydrolatów, naturalnych ekstraktów roślinnych. Każdy uczestnik zabierze ze sobą do domu kosmetyki, które wyprodukował. 

Na warsztacie używane są m.in. olej arganowy, masło karite (shea), olej kokosowy, masło kakaowe, olej lniany, olej z pestek moreli, olej migdałowy, rycynowy, nagietek, rozmaryn, pokrzywa, rumianek, zielona herbata,płatki owsiane, ekstrakt z aloesu, naturalne olejki eteryczne: rozmarynowy, lawendowy, geranium, drzewa, herbacianego, miętowy, eukaliptusowy, rumianki rzymskiego, drzewa różanego, mandarynkowy, emulgatory, kwasy, naturalny filtr, soda, ksylitol, mąka ziemniaczana, ałun, hydrolaty, bazy mydlane, barwniki.

Koszt warsztatu: 400 zł ( cena zawiera wszystkie niezbędne produkty do stworzenia kosmetyków, które każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu).

Warsztat odbędzie się, jeśli zgłosi się minimum 8 osób

>> aby zgłosić udział  w wyjeździe  – prosimy wypełnić formularz poniżej i kliknąć WYŚLIJ <<

Formularz zgłoszenie udziału na wyjazd JOGA DETOX, 29.04 – 3.05.2016 Mazury, Sorkwity

Formularz zgłoszenie udziału na wyjazd JOGA DETOX, 29.04 – 3.05.2016 Mazury, Sorkwity

Sending

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt na adres:

Email:

» Klliknij aby pokazać Email

lub:

» Klliknij aby pokazać Email

 emailJPG

 

»

Telefon:

» Klliknij aby pokazać numer telefonu

 

tel

 

 

»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *